Dojazd

Hotel** MARIA zlokalizowany jest w Brójcach, w województwie lubuskim. Położony przy drodze krajowej nr 92 łączącej wschodnią i zachodnią granicę kraju, w odległości 82 km od Świecka/Frankfurtu nad Odrą i 100 km od Poznania. Najbliższe zjazdy z płatnej autostrady A2 znajdują się w Trzcielu (16 km) oraz w Jordanowie (20 km).
Podróżni dysponujący urządzeniami GPS znajdą nas pod: N 52 19.245 E 15 40.606.


Autostrada A-2 – płatna, więcej szczegółów na: www.autostrada-a2.pl

Jak dojechaćKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Hotel Maria, Brójce

loading map - please wait...

Hotel Maria, Brójce 52.320599, 15.676932

W pobliżu hotelu znajduje się wiele interesujących atrakcji, które mogą być podstawą weekendowych lub wakacyjnych wojaży.
W pobliskim Świebodzinie znajduje się pomnik Jezusa Chrystusa Króla. Jest to drugi co do wielkości pomnik Chrystusa na świecie (36 metrów, wraz z kopcem 52,5 metrów). Wraz z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie stał się miejscem licznych pielgrzymek a także niebywałą atrakcją turystyczną.
Międzyrzecki Rejon Umocniony z podziemną trasą turystyczną, to unikatowy w skali Europy system poniemieckich fortyfikacji i rezerwat nietoperzy.
Do perełek architektury sakralnej należą doskonale zachowany, pocysterski zespół klasztorny w Gościkowie Paradyżu oraz Sanktuarium Maryjne w Rokitnie.

Bogate w grzyby i zwierzynę łowną lasy, czyste jeziora i rzeki, stwarzają idealne warunki do uprawiania aktywnych form wypoczynku, takich jak: turystyka piesza, rowerowa, kajakarstwo, żeglarstwo, surfing, nurkowanie czy jazda konna.

Komentarze są wyłaczone